Panna

Narcistický egoista a sobec. Říká se, že představitelé tohoto znamení neznají hluboké city, nevědí, co je to láska, dobrota či vzájemná pomoc. Navíc jsou to neskuteční narcisté, kteří se snaží ve všem vypadat perfektně. Své pozitivní vlastnosti umí zastínit nečekanou zradou. Potom se diví, jak se člověk dokáže vyhrabat z krokodýlí jámy, do které se dostal díky jejich „pomoci“.

Váhy

Mají se rádi ještě víc než Lev a Panna. Jsou nerozhodní a líní. Mohou vás krmit sladkými řečmi i celý měsíc, ale nakonec vám nedají jednoznačnou odpověď. Zároveň je naprosto nezajímá, co si o tom myslíte. Obvykle nemají přátele, protože na světě není nikdo lepší, než oni.

Štír

Každý o nich říká, že přestavují bezpečný přístav a jsou jako fénix, který vždy vstane z popela. Ale když se na to podíváte reálně, zjistíte, že Štíři se jen umí dobře předvádět. Jsou to bezzásadoví a bezohlední lidé, připravení udělat cokoliv, aby dosáhli svého cíle. Umí manipulovat a dusit v sobě věci tak, jako nikdo jiný. Chcete se seznámit s dobrým Štírem? Vyšší pravděpodobnost bude, že vyhrajete v loterii.

Střelec

Střelec se ve svém životě zaměřuje pouze na štěstí. Proto většina z nich přijde do kontaktu s chudobou a nedostatkem v poměrně vysokém věku. Zdá se, že zbytečně plýtvají dny a roky v naději, že budou mít štěstí. Nikdy nepřiznají, že jejich hodnotový systém je nižší než u ostatních lidí.

Kozoroh

Většinou jsou všechny Kozorohové zbabělí a cyničtí lidé. Nikdy nevíte, co se skrývá v jejich duši. Dokáží vás překvapit, v negativním smyslu slova, a ani toho nebudou litovat. Při sebemenším nebezpečí se jednoduše vypaří, jako by tam nikdy nebyl. Umí udělat cokoliv, jen aby dosáhl vysokého společenského postavení. Dokáže mít kontrolu nad ostatními. Je tedy štěstí, pokud máte ve svém okolí vyrovnaného Kozoroha.

Vodnář

Další „chameleon“, který mění barvu v závislosti na směru větru. Neexistuje u nich pravda ani lež, existují pouze okolnosti, na které reagují podle své nálady. Každý „dobrý“ skutek si zaznamenává, aby se pak ukázat před ostatními. Zajímavá vlastnost: při jakékoli nepochopitelné situaci bude obviňovat a dělat blázna z toho druhého, ačkoli on je většinou důvodem problému.

Ryby

Lidé, kterých je třeba neustále litovat a nosit jim vše pod nos. Sami nemohou nic dělat ak tomu, aby se mohli rozhodnout, je zapotřebí někdo jiný. Nedokážou pořádně lhát a tak raději řeknou pravdu, přestože vědí, že je to bude stát minimálně jednu facku. Není se co divit, že kvůli tomuto důvodu jsou v neustálém stresu.