Rak:
Určete si priority, co je důležité a co je možné odložit. Osud má pro vás překvapení, které může změnit celý váš život. Tak jen do toho! Na konci si budete moci říct, že jste to zvládli!

Lev:
Možná to bude vypadat, že život nejde zcela podle vašich představ. Je však čas uvědomit si, že neděláte všechno nejlepší, ačkoli toho hodně víte. Právě to může u vás vyvolávat podrážděnost. Otevřete v svých dnech dveře skromnosti a pokoře. Občas třeba být vděční i za každodenní maličkosti.

Panna:
Taháte si s sebou stíny minulosti. Drží vás za ruku a nechcete se jich vzdát. Vždy to bylo o tom, co již bylo a ne co bude. Vesmíru dochází trpělivost a připomene vám to v druhé části roku. Zjistíte, že jste na posměch. Co bylo, to už nikdo nezmění. Je čas myslet na věci, které vás čekají. Nebo alespoň žít tím, co je tady a teď.

Váhy:
Letos nebudete mít na růžích ustláno, ale nebude to ani žádná tragédie. Věci půjdou zcela hladce a na konci roku si budete moci říct, že to stálo za to. Čekají vás velké změny v práci iv lásce.

Štír:
Nové přátelství, nové možnosti, skvělé příležitosti. Prioritou byste pro sebe měli být ve svém životě právě vy. Ať děláte pro okolí cokoliv, i tak bude mít stále pocit, že jste sobec. Nelze vyhovět všem. Čeká vás nejlepší rok za poslední desetiletí, tak ho využijte naplno.

Kozoroh:
Nastal čas na pár lekcí. Hvězdy se rozhodli vyvést vás z omylu, že všechno, co máte, je jen a jen vaše zásluha. Přes množství námahy a sil, které investujete do práce, nebudete mít pocit, že je za vámi něco vidět. Okolí vám dá rázně pocítit, že nejste středem vesmíru. Když se s tím nakonec smíříte, budete za toto poznání vděční.

Vodnář:
Na zmatek jste si už zvykli, chaos vás také nepřekvapí. Tento rok nebude jiný. Žádné velké změny ani dobrodružství. I díky tomu můžete svou pozornost zaměřit na malé radosti a chytit se toho, co přijde. Jsou pro vás připraveny změny, které jistě uvítáte.

Ryby:
Dost bylo horování. V tomto světě za vás neudělá nikdo nic. Je to jen na vás. Je čas na nové myšlenky. Otevřete dveře i novým emocím. Netřeba čekat, že vás někam posunou jiní, pokud to neuděláte sám, zůstanete na místě, kde to není nejpohodlnější.

Zdroj:takprosto.cc

1
2