Štír

Štíři mají silný smysl pro téměř všechno a na první pohled přesně vědí, co si kdo myslí. Když všechno prožívají do určité hloubky, mají schopnost rozpoznat, co přijde. Vědomě riskují, i když jim jejich předtucha říká, co se stane a jak to bude. Štíři milují vzrušení a akci, takže z toho důvodu někdy sami sebe neposlouchají, což se stává nejvíce, pokud jde o lásku.

Střelec

U Střelců je intuice relativně v „tichu“, dokud nenajdou nějakou vnitřní harmonii sami se sebou. Když se tak stane, následuje práce na intuici, která může být velmi skvělá. Jejich intuice je spojena s vnitřním potěšením, takže pokud ji nenajdou – jejich intuice nebude dostatečně rozvinutá, aby ukázala nebezpečí nebo dobrou věc.

Ryba

Ryby jsou velcí spiritualisté a často se jim stává, že sní o věcech, které jim něco naznačují – důležitou událost, která bude následovat, nebo nějaké hádky, které se později skutečně vyplní. Pro Ryby je důležitý také vnitřní klid a také potěšení, které přerůstá v intuici, která je vede k tomu, co předvídají. Jejich mottem je „cítím“, což ve skutečnosti popisuje jejich schopnosti a vyjádřenou intuici.

Vodnář

Vodnář je jedno z neuvěřitelně „hlubokých“ znamení, které dokáže cítit téměř vše kolem sebe. Přestože jsou velmi společenští, mohou na ostatní působit zvláštně.

Zdroj.esoteric

1
2