2) Jste opravdu kreativní osoba

Jste otevřený a přitahují vás různé typy lidí. Vaši přátelé Vás mají rádi pro vaši upřímnost a bystrost. Jste sebevědomý a mate silný cit pro sebeúctu.

Jste rychlý a pilný a to z vás dělá obojí jednak populárním mezi přáteli a také dobrým „lídrem“ v práci. Avšak máte strach z neúspěchu, což Vás může často zastavit a odradit od vážných rozhodnutí a také to může vážně ohrozit vaše pocity.

Často potřebujete souhlas a také slyšet pochválu. Co je však nejdůležitější, nikdy nepřestanete věřit sám v sebe i když Vám nikdo neřekne, jak sté dobrý.

Koneckonců, je dost možné, že se často obklopujete lidmi, kteří na vás žárlí.

3) Jste neuvěřitelně okouzlující bytost

Si vtipný a výřečný, ale trochu plachý, což je důvod, proč se právě tyto vlastnosti neprojevují naplno. Z toho důvodu Vás lidé mohou považovat za málomluvné a neochotné komunikovat. Jste přemýšlivý, pedantní, ale někdy od sebe vyžadujete a příliš mnoho, což vede k nadměrné úzkosti.

Jste člověk s vizí a pílí. Vaši blízký se s Vámi cítí velmi příjemně a pohodlně. Občas se cítíte smutný, protože mate pocit, že nedokážete navázat nové známosti, zapadnout do „party“ nebo stát se osobou, jakou chcete být.

Ale neberte si to příliš k srdci, vše co potřebujete je abyste se stal o něco flexibilnějším a přívětivějším a lidé hned budou chtít s vámi navázat kontakt a ti, kteří ho přerušili obnovit.

1
2